Běžecký poporodní wishlist

28.1.2017

Ahoj :-) Sport mi začíná chybět čím dál víc a tak „sportuju“ aspoň na internetu = pročítám termínovky, které závody bych v budoucnu mohla a běžet a taky prohlížím sportovní oblečení a vybavení, které si po porodu koupím. Na Vánoce si třeba přeju nové běžky :-) Ty už jsem si sice přála letos, ale pak jsem nakonec to přání přesunula na další rok. No a když už jsem v tom vybírání závodů a oblečků, aspoň o některé se s vámi dnes podělím.

Brighton Marathon 2018.

V nějakém minulém článku už jsem psala, jak jsem hrozně chtěla bydlet po vysoké škole v Brightonu. Taky už se několik let s Vikim chystáme na jih Anglie na dovolenou a nějak nám to pořád nevychází a jezdíme jinam.  Dokonce jsem navrhovala kamarádovi Vaškovi, který žije v Anglii a přemýšlí o stěhování jinam, ať se přestěhuje do Brightonu a splní si můj sen :-) A pak jsem si říkala, ty jo, vždyť bych mohla běžet Brighton Marathon a spojili bychom to i s tou naší plánovanou dovolenou. A Vikimu to připadá jako dobrý nápad (nebo se tak teď aspoň tváří), takže příští duben to doufám klapne a maminka poběží :-) Juchůů :-)

Chasing Boston.

Tohle tričko jsem viděla na instagramu a nutně ho potřebuju 😀 Motivace pěkně na očích není nikdy dost. I když pro mě teď bude větší motivace oběhnout park bez přestávky než kvalifikovat se do Bostonu, ale snít (a postupně na tom pracovat) můžu :-)

ChasingBostonMuscle-Front_grande

Legíny, trička, mikiny, bundy :-)

Jsem v nákupech docela minimalista a většinu věcí nosím hodně dlouho dokud se nezničí a nejsou fakt na ostudu. Na fotkách jste si asi všimli, že sportovní oblečení točím pořád dokola a dokonce i vlastní manžel mi říká, ať si věcí nakoupím víc. Tak se pokusím poslechnout :-) Většina ženských asi řeší spíš opačný problém :-)

Na co se ale těším hodně jsou nákupy nového oblečení v menších velikostech po porodu. Za odměnu a jako další motivaci. Úplně si pamatuju, jak jsem si připadala krásná a ve formě, když jsem hubla po Vikim a Peťovi a měla jsem už třeba „jenom“ 70 kilo 😀 Už v Americe jsem si koupila ve Victorias Secret jedny legíny a podprsenku a kráťásky Under Armour. Nedávno jsem je uviděla ve skříni a připadalo mi neuvěřitelné, že jsem takhle malé věci ještě celkem nedávno oblíkla :-)

No prostě se těším na nákupy :-) A tím se dostávám k jedné novince, kterou bych vám dnes chtěla říct a tou je, že jsem poprvé (když nepočítám jednorázovou soutěž o pepřový sprej a alarm pro běžce) za celou existenci blogu přijala nabídku na spolupráci. Ano, rozhodla jsem se spolupracovat s eshopem Sana Sport. Oslovila jsem je já kvůli dodávce badmintonových kurtů. Na kurtech jsme se nakonec nedomluvili, ale nabídli mi spolupráci na blogu a pro klienty Sportcentra, kterou jsem přijala. Takže nová doba je tady a pro vás čtenáře a klienty Sportcentra to znamená slevu v eshopu Sana Sport 20% při zadání kódu „group-scbohumin“. Sama jsem zatím ze Sana Sportu objednávala lyžařské prádlo Craft pro tchýni k Vánocům a spokojenost maximální se samotným objednáním i s tím prádlem :-) Mám teď převybraných pár kousků a těším se, že si je pak koupím v normální velikosti a ne ve sloní, kterou mám teď :-)

Asics legíny 3 Asics legíny 2 Asics krátký rukáv Asics dlouhý rukáv

https://www.sanasport.cz

Mějte se krásně. Běhání a snění o běhání zdar :-)

Alžběta

Žádné komentáře

Okomentovat